Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
02 Ocak 2024 Salı

Yılbaşı gecesi cinayeti

Hollanda’nın IJssel kentindeki bir partide, yılbaşı kutlaması kontrolden çıktı. Yaşanan tartışmada silah çekildi ve bir kişi vurularak hayatını kaybetti.

Yılbaşı gecesi cinayeti

Sabah saat 06.20 sularında silah seslerinin duyulması üzerine polis ve sağlık ekipleri olay yerine intikal etti. Acil durum müdahale ekibinin yanı sıra zırhlı itfaiye aracı, helikopter ve travma ekibi görevlendirildi.

Görgü tanıklarının aktardığına göre; partinin yapıldığı yerin dışındaki sokakta çıkan kavgada, bir kişi aracının içindeyken vuruldu. Sağlık ekiplerinin müdahalelerine rağmen kurtarılamayan kişi olay yerinde hayatını kaybetti.

Bunun dışında Oude Langendijk’te de silah sesleri ihbar edildi. Olay yerine giden polis, iki kişiyi gözaltına aldı. Polisten yapılan açıklamada, bu olayda herhangi bir yaralanma olmadığı söylendi.

Geri Dön 02 Ocak 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN