Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman vatandaşlığında rekor: Çifte için geri sayım - 28 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Mayıs 2024 Cuma

Yasaklı uyuşturucu 3MMC kullanımı çocuklar arasında artıyor

Hollanda’yı etkisi altına alan yasaklı uyuşturucu 3 MMC isimli madde kullanımının çocuklar arasında artması endişe yarattı.

Yasaklı uyuşturucu 3MMC kullanımı çocuklar arasında artıyor

Trimbos Enstitüsü tarafından yapılan bir araştırma, geçtiğimiz yıl, 16-35 yaş arasında üç kişiden birinin, 3 MMC isimli uyuşturucuyu en az bir kez kullandığını ortaya koydu. NOS grubunun anketlerine göre de bu oranın özellikle 20 yaşın altındaki gençlerde artığı kaydedildi.

Genellikle pudra formunda satılan 3-MMC, Hollanda’da, ecstasy ve esrardan sonra gece hayatında en sık kullanılan ilk üç uyuşturucu arasına girmişti. Söz konusu madde, Hollanda’da, 2021 yılından bu yana yasaklı maddeler listesinde bulunuyor.

 

Geri Dön 03 Mayıs 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN