Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
29 Mayıs 2023 Pazartesi

Yalnız ölüm: Beş ay önce ölen adamın cansız bedeni bulundu

Hollanda’nın Den Bosch kentinde bir apartmanda, 5 ay önce ölen bir adamın cesedi bulundu. Polis, talihsiz adamın doğal sebeplerle öldüğünü bildirdi.

Polisten yapılan açıklamada “Hiç kimse bu kadar uzun süre fark edilmeden gitmeyi hak etmez” denilerek, vatandaşlardan komşularına göz kulak olmaları istendi. Açıklamada, “Sosyal izleme önemli. Özellikle yaşlılar ve yalnız yaşayanlar için” denildi.

Öte yandan 0900-8844 numaralı çağrı hattı da paylaşılarak “Komşunuzun sesinin bir anda kesildiğini mi fark ettiniz? Dışarı çıkmıyor mu? Randevularına gitmiyor mu? Posta kutusu dolu mu? Önlem alın ve 0900-8844’ü arayın” ifadelerine yer verildi.

Geri Dön 29 Mayıs 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN