Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Eylül 2023 Salı

Wilders'ın başına ödül koyan kriket oyuncusuna 12 yıl hapis

Hollandalı aşırı sağcı Geert Wilders'in öldürülmesi karşılığında 21 bin avro ödül koyan Pakistanlı kriket oyuncusu Khalid Latif, 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Wilders'ın başına ödül koyan kriket oyuncusuna 12 yıl hapis

Hollandalı aşırı sağcı siyasetçi Geert Wilders'in Hz. Muhammed konulu karikatür yarışması, dünya genelinde Müslümanların tepki göstermesine yol açmıştı. Pakistanlı uluslararası kriket oyuncusu Khalid Latif, Wilders'in öldürülmesi için 21 bin avro ödül sunmuştu ve bu nedenle Hollanda'da 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Lahey Bölge Mahkemesi, dün verdiği kararda, "Mahkeme, şüphelinin ifadelerinin cinayete azmettirme, tahrik ve tehdit girişimi olarak değerlendirilmesi gerektiğine karar verdi. Şüphelinin kullandığı kelimeler açık ve nettir: Belirli bir eylemi gerçekleştirmek ve Wilders'i öldürmek için önemli miktarda para teklif etmektedir" şeklinde ifade etti.

Geri Dön 12 Eylül 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN