Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Eylül 2023 Cuma

VVD, seçimlere ilk 10 aday listesinde 7 kadınla girecek

Dilan Yeşilgöz liderliğindeki VVD partisi, kasım ayında yapılacak parlamento seçimlerine, ilk 10 aday listesinde 7 kadınla gireceğini açıkladı.

Listenin ilk sırasında, Adalet Bakanı ve Başbakanı Adayı Dilan Yeşilgöz yer alıyor. Yeşilgöz’ü, iki kadın milletvekili Sophie Hermans ve Bente Becker takip ediyor. Anketlere göre seçimleri birinci veya ikinci sırada bitirmesi beklenen VVD’nin, parlamentoda 22 ila 27 koltuk kazanması bekleniyor.

VVD’nin eski lideri ve şu anda geçici Başbakanlık görevindeki Mark Rutte, 2003’ten bu yana ilk defa bu sene seçimlere katılmayacak. Rutte, iltica politikasına ilişkin anlaşmazlıklar nedeniyle hükümetin haziran sonunda düşmesinin ardından görevinden istifa etmiş ve siyaseti bırakacağını açıklamıştı.

Hollanda’da genel seçimler 22 Kasım’da yapılacak. Partilerin, resmi aday listelerini seçim komisyonuna sunmak için 9 Ekim’e kadar süreleri var.

Geri Dön 08 Eylül 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN