Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da tünelin ucunda ışık göründü - 20 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Ağustos 2023 Cumartesi

Volksbank'ın başı 'kara para aklamayla mücadele' kurallarıyla dertte

De Nederlandsche Bank, Volksbank'i, 'kara para aklama' ve 'terörizmin finansmanı' konusunda yeterince mücadele etmemekle suçladı. Bankaya para cezası verilebilir.

ASN Bank, RegioBank ve SNS'nin arkasındaki şirket, kara para aklama ve terörizmin finansmanıyla mücadele konusunda yeterince çaba göstermemekle suçlanıyor. De Nederlandsche Bank (DNB), Volksbank'ı bu nedenle kınadı. Düzenleyici kurum, bir para cezası vermeyi planlıyor, ancak miktar henüz belli değil.

Kara para aklama kuralları Hollanda bankaları için yıllardır sorun yaratıyor. ING ve ABN Amro, Kamu Savcılığı (OM) ile yaptıkları anlaşmaların ardından yüz milyonlarca avro ödemek zorunda kaldı. 2018 yılında Rabobank, kuralları ihlal ettiği gerekçesiyle 500 bin avro cezaya çarptırıldı. Banka, prosedürünü yeterince iyileştirmediği için bu miktarın 2021 yılında tekrar ödenmesi gerekti.

Geri Dön 12 Ağustos 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN