Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
29 Mart 2023 Çarşamba

Uzlaşma sağlandı, hastane grevleri iptal edildi

Hollanda'da sağlık çalışanları önümüzdeki iki yıl için toplamda yüzde 15 zam alacak. Anlaşma sağlanınca planlanan grev de iptal edildi.

Hollanda’da gelecek ay yapılması planlanan ve 50’den fazla hastaneyi kapsayacak grev, Hollanda Hastaneler Derneği ve sendikaların toplu iş sözleşmelerinde anlaşması sonucunda iptal edildi. İmzalanan sözleşmeye göre, 200 bin çalışanın maaşına, önümüzdeki iki yıl içinde toplam yüzde 15 zam yapılacak.

Sağlık çalışanları, geriye dönük olarak şubat ayı için yüzde 5 zam alacak. Aralık 2023 ve Haziran 2024’te de maaşlara yüzde 5 zam yapılacak. Ayrıca, çalışanların iş yükünün azaltılması konusunda da uzlaşmaya varıldı. 

Geri Dön 29 Mart 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN