Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Ağustos 2023 Perşembe

Tüm çağrı merkezi çalışanlarına yüzde 16 zam

Hollanda'daki çağrı merkezi çalışanlarının ücretleri yüzde 16 artacak. Ayrıca, evden çalışmaktan doğan masrafların karşılığı da artacak.

Tüm çağrı merkezi çalışanlarına yüzde 16 zam

Çağrı merkezleri için toplu iş sözleşmesi (TİS) çarşamba günü Resmi Gazete'de yayımlandı. Sözleşme bağlayıcı ilan edildiği için Hollanda'daki yaklaşık 40 bin çağrı merkezi çalışanına uygulanacak. Bu anlaşma hemen yürürlüğe girecek ve 31 Aralık'a kadar geçerli olacak.

Tüm çalışanlar yüzde 16 ücret artışından yararlanacak. Ayrıca, 2022'de asgari saatlik ücretin üzerinde kazananların ücretleri de düzeltilmiş olacak. Bu kişilerin maaşları yüzde 7 ile yüzde 18,1 arasında değişen oranlarda artacak.

FNV Çağrı Merkezleri direktörü Elly Heemskerk, "Bu, birçok insan için gerçekten harika bir haber. Özellikle bu dönemde, böyle bir ücret artışı tam zamanında geliyor" dedi.

Geri Dön 17 Ağustos 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN