Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Mayıs 2024 Pazartesi

Trafik kontrolünde 350 bin avro yakalandı

Den Haag'da, polis tarafından gerçekleştirilen trafik kontrolünde, bir araç içinde gümrüğe bildirilmemiş sigara paketleri ve 350 bin avro nakit bulundu. 

Kontrol, Team Leischenveen Ypenburg tarafından Trafik Polisi ve Gümrük ile işbirliği içinde 16 Mayıs günü düzenlenendi. Operasyon, Laan van Ypenburg ve Groene Zoom'da gerçekleşti.

Polis, ilk olarak çeşitli kaçak sigara paketlerine rastladı. Gümrük görevlileri detaylı kontrole alınan araçta sürücü koltuğunun arkasına saklanmış halde plastik bir torba buldu. Memurlar torbayı açtıklarında, yüklü miktarda euro banknotlarıyla karşılaştı. Yapılan sayımda torbanı içerisinde farklı değerlerde toplam 350 bin avro nakit ele geçirildi. Araçta bulunan üç kişi, kara para aklama ve insan ticareti şüphesiyle gözaltına alındı. Polis ortaya çıkan paraya el koydu.

Geri Dön 20 Mayıs 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN