Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da gençlere 20 bin € destek önerisi - 3 Ekim 2023 Oktan Erdikmen
Gurbetçi müzisyenin engel tanımayan yolculuğu: Uğur Sofu'nun hikayesi
Pazar Sendromu 2. Bölüm - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
16 Eylül 2023 Cumartesi

Toplu ulaşıma zam geliyor

Hollanda'da gelecek yıldan itibaren metro, tramvay ve otobüslerin bilet fiyatlarının yüzde 11,7, tren fiyatlarının ise yüzde 7 oranında artırılması bekleniyor.

Taşımacılık şirketleri, artan personel ve enerji maliyetlerini gerekçe göstererek, zamların kaçınılmaz olduğunu bildirdiler. Şirketlerin uygulayacağı zam oranları, toplu taşıma ihalelerini düzenleyen devlet organizasyonu DOVA tarafından belirlendi. Hollanda’da bu yıl otobüs şoförleri de dahil olmak üzere çok sayıda ulaşım personelinin maaşına ortalama yüzde 6 zam yapılmış, toplu taşıma ücretlerinin fiyatları ise yüzde 7 oranında artırılmıştı. 

Söz konusu zamlardan, Connexxion, Arriva ve Keolis gibi taşımacılık şirketlerinin ve dört büyük şehirdeki bölgesel taşımanın etkilenmesi bekleniyor. Hollanda Demiryolları NS ise korona salgını ve sonrasında enflasyon nedeniyle yaşanan kayıplar nedeniyle beklenenin üzerinde bir fiyat artışına gidiyor.

Geri Dön 16 Eylül 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN