Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
27 Temmuz 2023 Perşembe

Süpermarket fiyatlarındaki düşüş yavaşladı

Hollanda'da bir süredir yaşanan süpermarket fiyatlarındaki düşüş yavaşladı.

Piyasa araştırma enstitüsü GfK’nin verilerine göre, Hollanda’da son dönemde süpermarket fiyatlarında yaşanan düşüş yavaşladı. Ekonomistler, market fiyatlarının şu anki seviyesinde sabit kalacağını öngörüyor. 

Gfk verilerine göre, ortalama bir ailenin süpermarket alışverişi, temmuz ayında 133 avroya mal oldu. Bu, geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 12 daha pahalı. Süt ve süt ürünleri, yılın başına kıyasla yüzde 6 ucuzladı, ancak iki yıl öncesine göre halen yüzde 25 daha pahalı. 

Ekonomistler, yazdan sonra gıda fiyatlarında yeniden hafif bir düşüş yaşanacağını öngörüyor. Ancak, market fiyatlarının iki yıl önceki seviyesine dönmesi olası görünmüyor. 

Geri Dön 27 Temmuz 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN