Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Ekim 2022 Salı

“Sosyal yardımlar artmalı” çağrısı

Hollanda’nın ulusal kamu denetçisi, ülkede büyüyen yoksulluğa dikkat çekerek sosyal yardımların artırılması yönünde çağrıda bulundu.

Sosyal yardımla yaşayanlar, sağlık durumu nedeniyle sadece yarı zamanlı çalışanlar, ve emeklilerin ayın sonunu getiremediğini ve geleceğe dair umutları olmadığını vurgulayan kamu denetçisi, hükûmetin yardımlarının yeterli olmadığını ve artırılması gerektiğini aktardı. 

“İnsanlar mali sorunları olduğu sürece geleceği düşünemiyor” diyen yetkili, ayrıca çok sayıda kişinin sosyal yardıma hakkı olduğunun farkında olmadığını belirtti. 

Hollanda’da yaklaşık 1 milyon kişi, tek yaşayanlar için 1.300 ve çiftler için 1.760 avro olan asgari gelirin altında kazanıyor. 

Geri Dön 18 Ekim 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN