Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Haziran 2024 Cumartesi

Sosyal konutlarda kiralar artacak

Hollanda'da sosyal konut kiraları 1 Temmuz itibarıyla artacak. Aylık kirası 300 avroya kadar olan dairelere en fazla 25 avro, üzerindeki dairelere ise en fazla yüzde 5,8 zam yapılabilecek.

Sosyal konutlarda kiralar artacak

Kirası 300 avro ve üzerinde olan konutlarda kira oranı yüzde 5,8 artırılabilecek. Aylık kirası 300 avronun altında olan dairelerde ise en fazla 25 avro artış yapılabilecek. Ayrıca, kiralık odaların fiyatları da yüzde 5,8 oranında zamlanacak. 

Hollanda, barınma maliyetleri açısından Avrupa'nın en pahalı ülkeleri arasında yer alıyor. Ev kiralama platformu Housing Anywhere'in araştırmasına göre, Avrupa'da en yüksek kiralar Amsterdam'da bulunuyor. Rotterdam, Lahey ve Utrecht de Uluslararası Kira Endeksi'nde en pahalı 10 şehir arasında yer alıyor. Amsterdam'da ortalama bir dairenin aylık kira fiyatı 2 bin 276 avro, stüdyo dairelerin 1.740 avro ve odaların ise 963 avro civarında.

Geri Dön 22 Haziran 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN