Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da güvenlik endişesi: On binlerce holigan geliyor - 19 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Şubat 2023 Cuma

Shell rekor kâr elde etti

İngiltere-Hollanda menşeli petrol devi Shell, 2022 yılında 38,5 milyar avro kâr elde etti.

Shell rekor kâr elde etti

İngiliz-Hollandalı petrol şirketi Shell, Rusya’nın Ukrayna’yı işgale başlamasının ardından artan doğal gaz ve petrol fiyatları nedeniyle 2022’de 38,5 milyar avro kar etti. Bu, şirketin 2021 yılındaki gelirinin neredeyse iki katı ve 115 yıllık şirket tarihindeki en yüksek kar seviyesi. 

Enerji krizi, dünya genelinde büyük petrol şirketlerinin toplam 260 milyar avroyu aşkın kar etmesine yol açtı. Sadece BP, Rusya’daki yatırımları nedeniyle zarar etti. 

Şu anda resmi olarak İngiltere merkezli bir şirket olan Shell, İngiltere’de enerji şirketlerinden alınan aşırı kar vergisi nedeniyle yaklaşık 2 milyar avro vergi ödeyecek.

Geri Dön 03 Şubat 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN