Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Mart 2023 Cuma

Seçim zaferi çiftçilerin

Hollanda’da çiftçiler tarafından kurulan BBB Partisi (BoerBurgerBeweging / Çiftçi Yurttaş Hareketi), çarşamba günü yapılan bölgesel seçimlerden büyük bir zaferle çıktı. Çiftçilerin partisinin, senatodaki 75 koltuktan 15’ini alması bekleniyor. 

Seçimlerde, seçmenlerin yaklaşık yüzde 61’i sandık başına gitti. Bu, bölgesel seçimler için son 30 yılın en yüksek katılım oranı oldu. Başbakan Mark Rutte, seçimlerin ‘umduğu zafer olmadığını’ kabul etti. 

BBB Partisi, ‘kırsal kesimin de bir geleceği olduğu’, ‘gerçekçi bir politika’ talep ediyor. Hollandalı çiftçiler, hükümetin azot salınımını azaltmayı hedefleyen yasa tasarısını aylardır protesto ediyor. Çiftçiler, çevre kirliliğini azaltmayı hedefleyen tasarının, tarım ve hayvancılık sektöründe için büyük kar kaybına sebep olacağından endişe ediyor. 

Geri Dön 17 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN