Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da güvenlik endişesi: On binlerce holigan geliyor - 19 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Kasım 2023 Cumartesi

Schiphol Havalimanı'ndaki kısıtlama kararı ertelendi

Amsterdam’daki Schiphol Havalimanı'nda, gürültü kirliliğini ve karbon salınımını azaltmak için alınan uçuşları kısıtlama kararı ertelendi.

Schiphol Havalimanı'ndaki kısıtlama kararı ertelendi

Schipol Havalimanı yönetimi, karbon salınımı ve gürültü kirliliğini azaltmak için başlatılan projenin durdurulduğunu bildirdi. Hollanda hükûmeti havalimanındaki uçuşları nisan ayında 500 binden 460 bine ve kademeli olarak 425 bine kadar düşürmeyi planlıyordu.

Ne olmuştu?

Daha önce, havayolu firmaları ve sivil havacılık kurumları karara itiraz etmiş ve açılan dava sonucu yasaklama kararının yürütmesinin durdurulmasına karar verilmişti.

Geçtiğimiz haftalarda da, Amsterdam Meclis Üyesi Hester van Buren tarafından sunulan önergeyle Amsterdam Belediyesi söz konusu karara itiraz edeceklerini duyurmuştu.

Geri Dön 18 Kasım 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN