Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Eylül 2023 Cuma

Sağlık sigortası primlerinde ciddi artış bekleniyor

Hollandalı sigorta şirketleri, sağlık hizmetleri masraflarındaki artış nedeniyle, sigortası primlerine 2024’te önemli ölçüde zam yapmaya hazırlanıyor.

Hollanda’da sağlık hizmetleri masrafları, yıllık 100 milyar avroya yaklaştı. Sistemde köklü değişiklikler yapılmazsa, masrafların önümüzdeki 10 yıl içinde ikiye katlanarak 200 milyar avroyu bulması bekleniyor. Bu nedenle, sigorta şirketleri, primlere zam yapmanın kaçınılmaz olduğunu vurguluyor.

Sağlık sigortası primleri, geçtiğimiz yıl yıllık ortalama 127 avro artmıştı. Bu seneki artışın da en iyi ihtimalle aynı oranda olması bekleniyor.

Sigorta primlerindeki artışa dair kesin veriler, 19 Eylül’deki Bütçe Günü’nde açıklanacak.

Geri Dön 08 Eylül 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN