Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
11 Mart 2023 Cumartesi

Sağlık sigortası masrafları 2027’ye kadar 470 avro artacak

Hollanda’da artan sağlık maliyetleri nedeniyle önümüzdeki yıl sağlık sigortası primlerinde ciddi artış bekleniyor. Merkezi Planlama Ofisi, primlerin 2027’ye kadar yıllık 470 avro artacağını öngörüyor. 

Temel sağlık sigortası primleri, hali hazırda bu sene aylık 10 avrodan fazla artarak ayda 138 avroya çıkmıştı. Bu miktarın, 2027’ye kadar aylık yaklaşık 175 avroya çıkması bekleniyor. 

Sağlık Bakanı Ernst Kuipers da sigorta primlerinin önümüzdeki yıllarda keskin şekilde artmasını bekliyor. Yeni ve pahalı ilaçlar nedeniyle sağlık masraflarının artacağını söyleyen Bakan, ‘Ne olursa olsun insanların masraflar nedeniyle sağlık hizmeti almaktan kaçınmasına neden olmamalıyız’ ifadelerini kullandı. 

Geri Dön 11 Mart 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN