Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Mayıs 2024 Cumartesi

Sağ koalisyonun ekonomi planı

Hollanda'da kurulan koalisyonda yer alan dört sağ parti, vergiler, hazineye sağlanacak gelir, tasarruf planları ve bazı kesintiler konusunda anlaştı.

Çalışanlar daha az vergi ödeyecek. Orta gelir gruplarının alım gücünü desteklemek için gelir vergisinde üçüncü bir dilim eklenecek. Çocuk bakımı uzun vadede neredeyse ücretsiz olacak. Zor durumdaki haneler için yılda yarım milyar avro destek verilecek.

Ancak, herkes bu değişikliklerden aynı oranda faydalanamayacak. İşsizlik ödeneğinde kesinti yapılacak. Devlet memurlarının maaşına önümüzdeki yıl zam yapılmayacak. Karşılıklı denkleştirme düzenlemesi 2027'de tamamen kaldırılacak. Elektrikli araç alımları için sübvansiyonlar 2025'ten itibaren kaldırılacak.

Uçuş vergisi değişiyor. Gideceğiniz yer ne kadar uzaksa, o kadar fazla vergi ödeyeceksiniz. Bağış indirimi de sınırlandırılacak. 2028'de yeni bir plastik vergisi gelecek. Kumar oynamak daha pahalı hâle gelecek. Tiyatro ve konser biletleri yüzde 21'lik yüksek KDV oranına tabi olacaklar. Otel konaklamalarında yüksek KDV oranı geçerli olacak.

Geri Dön 18 Mayıs 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN