Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Ağustos 2023 Cuma

Rotterdam’da bu yıl 104 patlama yaşandı

Rotterdam ve çevresindeki belediyelerde, bu yıl şimdiye kadar 104 patlama meydana geldi. Patlamaların birçoğunun uyuşturucu çeteleri arasındaki çatışmalarla bağlantılı olduğu düşünülüyor.

Rotterdam polisinin verilerine göre, bu tür olayların sayısı son yıllarda keskin biçimde arttı. Bölgede 2021’de 12 patlama kaydedilirken, bu sayı 2022’de 65’e yükseldi. 2023’te ise şimdiye kadar 104 patlama kaydedildi. Polis, bu yılın basından bu yana patlamalarla bağlantılı olarak 92 kişiyi gözaltına aldı.

Patlamaların hiçbiri ciddi bir yaralanmaya yol açmadı. Ancak birçok olayda çevredeki evler ve dükkanlar hasar gördü.  

Belediye başkanı çok iyimser

Şiddet olaylarının çoğunun uyuşturucu çeteleri arasındaki çatışmalardan kaynaklandığı düşünülüyor. Rotterdam Belediye Başkanı Ahmed Aboutaleb, mart ayında yaptığı açıklamada, vaka sayısındaki artışın, Rotterdam limanında uyuşturucuya başarılı bir şekilde müdahale edilmesinden kaynaklandığını söyledi, "O kadar çok uyuşturucu ele geçiriliyor ki, uyuşturucu çeteleri sevkiyatın neden kaybolduğu konusunda birbirlerini suçlamaya başlıyor" dedi.

Geri Dön 11 Ağustos 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN