Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Eylül 2023 Perşembe

Rotterdam’da art arda 6 patlama

Hollanda’nın Rotterdam kentinde geçtiğimiz salı gecesi 5 ayrı patlama yaşandı. Dün saat 16.20'de ise bir patlama daha meydana geldi.

İlk patlama Oude Noorden, ikinci patlama Charlois ve sırasıyla Lombardijen, Feijenoord ve Ijsselmonde bölgelerinde meydana geldi. İlk iki olay apartman girişlerine yerleştirilen fünyelerin patlaması nedeniyle gerçekleşti, binanın posta kutuları zarar gördü. Üçüncü ve dördüncü patlamalar ise önce bir evde sonra da bir kafede meydana geldi. Söz konusu beş patlamada maddi hasar oluşurken, ölen ya da yaralanan olmadı.

Dün akşamüstü saat 16.20 sularında ise 6'ncı patlama meydana geldi. Hollanda medyasında, son patlamanın el bombası bulunan çocuk parkının karşısındaki binadaki bir dairede meydana geldiği bilgisi yer alıyor.

Polis konuya ilişkin soruşturma başlatıldığını duyurdu.  

Geri Dön 28 Eylül 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN