Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Ağustos 2023 Pazartesi

Restoranda bıçaklı kavga: 2 yaralı

Hollanda'nın Ridderkerk şehrinde bulunan bir yemek hizmeti işletmesinde, cumartesi gecesi meydana gelen silahlı ve bıçaklı saldırıda, 18 ve 45 yaşındaki iki kişi yaralandı. Yaralıların durumu iyi.

Saat 12.10 civarında yemek işletmesine girdiklerinde diğer iki kişiyle aralarında bir tartışma yaşandı. Tartışma sonrasında ise iki taraf birbirlerine bıçakla saldırdı ve ardından silah kullanıldı.

İki saldırgan, Ridderkerk'te yaşayan iki kişiyi yaralı halde bırakarak kaçtı. Hastaneye götürülen iki yaralı, olaydaki rolleri nedeniyle gece saatlerinde polis tarafından gözaltına alındı. Ancak polis hâlâ kaçan iki saldırganı aramaktadır. Polis, bu kaçan kişilerden birinin, bıçaklama olayında yaralanmış olabileceğini belirtti.

Geri Dön 14 Ağustos 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN