Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Haziran 2023 Cuma

Resesyon tehlikesi büyüyor

Hollanda hükûmetinin makroekonomik tahmin ajansına göre, ülke ekonomisinin resesyona girme olasılığı giderek artıyor. 

Hollanda ekonomisi, bu yılın ilk çeyreğinde de 2022'nin son üç ayına kıyasla yüzde 0,7 küçülmüştü. Ekonomistler, Hollanda ekonomisinde 2023 yılı için yüzde 1,6’lık büyüme tahminin aşağı doğru revize edilmesi gerektiği görüşünde.

Bankalar büyüme tahminini düşürdü

Hollanda’nın üç büyük bankası; ABN Ambro, Rabobank ve ING de yıllık büyüme tahminlerini düşürdü. Buna rağmen bankalar, 2023’te yüzde 0,4 ila yüzde 1 arasında büyüme bekliyor. 

Uzmanlar, Hollanda ekonomisinin karşı karşıya olduğu temel sorunun, yurt dışında da yaşanan durgunluk nedeniyle zayıflayan ihracat olduğunu söylüyor.

Geri Dön 09 Haziran 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN