Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
29 Haziran 2023 Perşembe

Polisin dini semboller taşıması yasaklanacak

Hollanda’nın Adalet Bakanı Dilan Yeşilgöz, polis memurlarının haç, başörtüsü, kipa gibi dini aksesuarlar takmasının yasaklanacağını açıkladı. 

Yeşilgöz, “Bu düzenlemeyle, polis üniformasının tarafsızlığını netleştireceğiz. Üniforma, adı üstünde, herkes için aynı olmalı” açıklamasında bulundu. Polisin ‘kapsayıcılığına’ vurgu yapan Bakan, başörtüsü gibi bazı eşyalara karakolda yine izin verileceğini, ancak sokakta görev yapan polis memurlarının başörtüsü takamayacağını belirtti. 

Hollanda hükûmetinin Ayrımcılık ve Irkçılığa Karşı Ulusal Koordinatörü, söz konusu yasa tasarısını, Müslüman cemaati de dahil olmak üzere çok sayıda cemaati dışlandığını söyleyerek eleştirdi. 

Geri Dön 29 Haziran 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN