Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Ocak 2024 Cumartesi

Polis hayırsever Türk’ü arıyor

Rotterdam'da polis, yanlış adrese para gönderen hayırsever Türk kadını arıyor.

Hollanda’nın, Rotterdam kentinde bulunan bir eve, defalarca kez içi para dolu zarf gönderildi. Zarfların üzerinde bulunan kartta, "Bu parayla, bana yaptığın iyilikler için teşekkür etmek istiyorum. Umarım güzel yerlerde kullanırsın ya da hayır kurumlarına bağışlarsın" İfadelerinin yer aldığı duyuruldu. Ancak adrese gönderilen isim ve konutta ikâmet eden kişinin ismi farklıydı. 

NOS’in haberine göre; gönderilen zarfların sayısının ve para miktarı artarak toplam rakam 2 bin avroya kadar yaklaştı. Mektupları teslim alan kadın, paraları her seferinde bir yardım kuruluşuna gönderdiğini, ancak durumu polise bildirmek zorunda kaldığını açıkladı.

Rotterdam polisi, sosyal medya hesabından hem Flemenkçe hem de Türkçe paylaşımda bulunarak, gönderinin 70 yaşın üzerinde bir Türk olduğunu duyurdu. Notların tamamının Türkçe yazıldığı açıklandı.

Geri Dön 06 Ocak 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN