Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Mart 2023 Cuma

Planlama Ofisi: 2024’te 1 milyona yakın kişi yoksulluk sınırının altına düşecek

Merkezi Planlama Ofisi, Hollanda’da yoksulluk sınırının altında yaşayan hane sayısının 2024’te 995 bine çıkacağını öngörüyor. Ülke sakinlerinin alım gücünün ise ortalama yüzde 2 artması bekleniyor. 

Ekonomistler, hükûmetin Rusya-Ukrayna savaşı nedeniyle artan enerji fiyatları ve enflasyona karşı aldığı önlemlerin geçici olduğunu vurgulayarak, bu önlemler önümüzdeki sene kaldırıldığında yoksul sayısının ciddi ölçüde artacağı uyarısında bulundu. Planlama Bürosu, çocuk yoksulluğunun da önümüzdeki sene yüzde 7’ye yükseleceği öngörüsünde bulunarak, hükümetin çocuk yoksulluğunu 2025’e kadar yarıya indirme hedefine ulaşamayacağını kaydetti. 

Hollanda’da yoksulluk sınırı, tek başına yaşayan bir kişi için 2023’te aylık 1.507, 2024’te aylık 1.578 avro olarak belirlendi. 

Geri Dön 10 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN