Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
19 Temmuz 2023 Çarşamba

Personel açığı nedeniyle gece acil servis kapanacak

Amsterdam UMC hastanesi, kritik seviyeye ulaşan personel açığı nedeniyle, 24 Temmuz’dan itibaren acil servisini her akşam saat 20.00’den sabah 7.30’a kadar kapatacağını duyurdu. 

UMC'nin yönetim kurulu üyesi Mark Kramer, hastanede her alanda personel açığı olduğunu vurguladı. Kramer, hastalara gerekli bakımı sağlayabilmek için hastanede artık acil bakım hizmeti verilmeyeceğini, acil servise gelen hastaların başka bir hastaneye yönlendireceğini açıkladı. 

Sağlık Bakanı Ernst Kuipers, insanların birçok durumda gerekli olmasa bile acil servise gittiğine dikkat çekti. 112’yi arayan her dört kişiden birinin aslında acile gitmeye ihtiyacı olmadığını dile getiren Bakan, acil durumlar dışında doğrudan uygun sağlık çalışanına gitmenin sağlık sisteminin üzerindeki yükü hafifletebileceğini savundu.

Geri Dön 19 Temmuz 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN