Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Haziran 2024 Çarşamba

Öğrenci derneklerinden ortak bildiri

Hollanda'da 49 öğrenci derneği, okullarda yaşanan istismar, zorbalık ve artan uyuşturucu kullanımına karşı ortak bir bildiri hazırladıklarını duyurdu.

Ulusal Öğrenci Dernekleri Birliği (LKVV), "Davranış Kuralları" adını verdikleri bu bildiride, fiziksel ve psikolojik şiddete karşı doğru davranış kurallarını içeren bir liste geliştirdi.

Bildiride, özellikle sosyal medyada genç kadınlara ve cinsel yönelimi farklı olan bireylere yönelik zorbalığın arttığı ve bedenleri ile cinsel hayatları hakkında olumsuz yorumlar yapıldığı vurgulandı. 

47 bin öğrencinin yer aldığı Ulusal Öğrenci Dernekleri Birliği, şiddet ve uyuşturucuya sıfır tolerans çağrısında bulundu. Birlik, "Kültür değişimi zaman alır. Ancak bu tür yazılı bildirilerin farkındalık yaratacağına inanıyoruz" açıklamasını yaptı.

Geri Dön 19 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN