Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Mayıs 2024 Çarşamba

Minibüse çarpan bisikletliye 1.700 avro ceza

Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da mahkeme emsal bir karara imza atarak minibüse çarpan bir bisikletliye 1.700 avro ceza verdi.

Minibüse çarpan bisikletliye 1.700 avro ceza

İki yıl önce yaşanan kazada, 11 yaşında olan çocuk, elektrikli bisiklet sürerken, kurallara uymadığı ve trafikte maddi hasara neden olduğu için idari para cezasına çarptırıldı. Mahkeme toplam hasarın 3 bin 500 avroya yakın olduğunu, ancak minübüs şoförünün bisikletçinin çocuk yaşta olduğunu hesaba katarak araç sürmesi gerektiğini bu nedenle cezasının yarı yarıya paylaşılmasının daha adil olduğunu duyurdu.

Kazanın olduğu caddede, geçiş üstünlüğünün araçlarda olmasına rağmen bisikletlinin şoföre yol vermediği tespit edildi.

Bisikletliye kesilen cezada, 11 yaşındaki bir çocuğa elektrikli bisiklet alan ebeveynlerin de kazadan sorumlu olduğunun altı çizildi.

Geri Dön 22 Mayıs 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN