Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
31 Mayıs 2024 Cuma

Maaşın yüzde 23’ü kiraya gidiyor

Hollanda İstatistik Dairesi'nin araştırmasına göre, Hollandalılar maaşlarının yüzde 23'ünü kiraya veya konut kredilerine harcıyor.

Bu oran, Avrupa Birliği (AB) ortalamasının yüzde 20’nin üzerinde. AB ülkeleri arasında, ev kiralarına gelir oranına göre en yüksek harcamayı yapan ülke yüzde 34 ile Yunanistan. En düşük harcamayı ise yüzde 9 ile Malta yapıyor.

Avrupa'nın en pahalısı Amsterdam

Hollanda’da son 9 yılda kira fiyatları yaklaşık yüzde 19 arttı. Housing Anywhere platformunun araştırmasına göre, Avrupa genelinde en yüksek kiralar Amsterdam’da. Amsterdam'da ortalama bir dairenin aylık kirası 2 bin 276 avro, stüdyo dairelerde 1.740 avro ve odalarda ise 963 avro olarak belirtiliyor.

Geri Dön 31 Mayıs 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN