Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
03 Ekim 2023 Salı

Köpeğinin dışkısını sokakta bırakanlar DNA testi ile tespit edilecek

Hollanda’da Zeeland eyaleti Reimerwaall kentinde sokakta bırakılan köpek dışkılarına karşı DNA veri tabanı oluşturulmasına karar verildi. 

Toplumcu Reform Partisi (SGP) tarafından sunulan önerge, köpeğinin dışkısını sokakta bırakanları tespit edebilmek için hayata geçirilecek. Proje kapsamında Reimarwaal sakinlerinin köpeklerini, DNA veri tabanına kaydettirmesi gerekecek. 22 bin nüfusu olan şehirde, sokaklarda bırakılan köpek dışkılarından alınan numuneler, test edilecek ve veri tabanı üzerinden hayvan sahiplerinin kim olduğuna ulaşılarak, idari para cezası uygulanacak. 

Muhalefet partileri söz konusu uygulamayı, 1 Nisan şakası olarak nitelendirdi, DNA veri tabanı kurulmasına ilişkin maliyetin çok yüksek olacağı belirtildi. 

Geri Dön 03 Ekim 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN