Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Ocak 2024 Cuma

Konut fiyatları yüzde 5,3 arttı

Hollanda Emlakçılar Derneği’nin verileri, ülkedeki ev fiyatlarının 2023’ün son çeyreğinde yıllık yüzde 5,3 arttığını ortaya koydu.

Emlak uzmanları, faiz artışlarının konut fiyatları üzerinde baskı oluşturduğunu, artan konut ihtiyacı ile birlikte fiyatların tırmandığına dikkat çektiler.

2023'ün dördüncü çeyreğinde ortalama bir ev 434 bin avroya satılarak, geçtiğimiz yılın son çeyreğine göre yüzde 5,3 zamlandı. İstatistiklere göre en sert artış sıralı villalarda (Reihenhaus), apartman dairelerinde ve ikiz villalarda (Doppelhaushälfte) gözlemlendi.

Ev satışlarının yarısından fazlasında istenen fiyatın ortalama satış fiyatlarında yüzde 1,3 daha yüksek olduğu da belirtildi.

Geri Dön 12 Ocak 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN