Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Ekim 2023 Çarşamba

Kartsız para çekme dönemi başladı

Hollanda’nın ortak bankamatik (ATM) ağı Geldmaat bugünden itibaren banka kartı olmadan para çekme uygulamasının başladığını duyurdu.

Buna göre müşterilerin ATM'lerden banka kartını kullanmadan mobil telefon ya da akıllı saat ile para çekebileceği belirtildi. Uygulamanın 23 ATM’de başladığı, gelecekte tüm bankamatiklerde bu hizmetin verileceği bildirildi. Yeni düzenlemeyle birlikte ATM’lerde para çekme işlemlerinin hızlanması ve cihazların engelli bireyler için de erişilebilir olması hedefleniyor. 

Hollanda’da 2017 yılında ABN Amro, ING ve Rabobank Geldservice Nederland gibi büyük bankalar Geldmaat isimli ortak bir bankamatik şirketi kurarak müşterilere ortak bir ATM üzerinden hizmet vermeye başlamıştı. 

Geri Dön 04 Ekim 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN