Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
23 Ocak 2023 Pazartesi

Kafede midilli bırakan meclis üyesi ceza almayacak

Hollanda’da CDA’lı meclis üyesi Sjors Pardoel, Den Bosch’ta bulunan bir kafenin terasında bir midilli bıraktı. Partisi ise bundan dolayı ceza almayacağını söyledi.

CDA’ya göre yaşanan olay ‘gençliğin getirdiği sorumsuzluk ile insanları temsil etmenin getirdiği sorumluluk arasında denge bulma’ meselesinden ibaret. Bu nedenle Pardoel bir uyarı alacak ancak yaptırım uygulanmayacak. 

Midilli, o gün yüksek sesli parti müziği çalan bir barda da bulundu. Küçük at burada bulunanlar tarafından besleniyor ve seviliyordu. Ne var ki bar sahibi midilliyi fark edince hemen dışarı çıkardı. O akşam terk edilen midilli, daha sonra bir hayvan ambulansı tarafından alındı.

CDA, meclis üyesinin bu konuda sorumluluk alacağına inanıyor. Parti, Pardoel’in koçluk ve destek alacağı bir ‘düşünme döneminin’ başlamasından yana.

Geri Dön 23 Ocak 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN