Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Mart 2024 Pazartesi

İsrail Cumhurbaşkanı protesto edildi

İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog, Holokost Müzesi'nin açılışı ve resmi ziyaret amacıyla Amsterdam'da bulunduğu sırada, binlerce kişilik protestolarla karşılaştı.

Protestocular, Amsterdam'daki Holokost Müzesi ve Portekiz Sinagogu civarında toplandı. Polis tarafından alınan geniş güvenlik önlemleri sebebiyle eylemciler bu alanlara yaklaştırılmadı. Meydanlarda toplanan kalabalık, "Geçmişi hatırla, suçluyu yakala", "Filistin'e özgürlük", "Soykırımı durdur", gibi çeşitli sloganlar içeren pankartlar taşıdı ve Herzog'un ziyaretine karşı çıktı. Protestoda, Filistin bayrakları taşıyan ve Herzog'u Uluslararası Ceza Mahkemesi'ne yönlendiren yön tabelaları ile gösteri yapan göstericiler yer aldı.

Yerel medya, duvarlara Filistin temalı çıkartmalar yapıştıran bir kadın protestocunun gözaltına alındığını bildirdi. Hollanda'daki İslami kuruluşlar ve bazı Yahudi dernekleri ile insan hakları örgütleri, Kral Willem-Alexander'a Herzog'un ziyaretini kabul etmemesi yönünde çağrıda bulunmuştu. Ancak, bu çağrılara rağmen Herzog'un ziyareti planlandığı gibi gerçekleşti.

Geri Dön 11 Mart 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN