Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Ekim 2023 Salı

İş gücü açığı büyüyor

Hollanda’da iş gücü açığı büyümeye devam ediyor. Hollanda İstatistik Dairesi (CBS), ülkede 427 binden fazla işçi açığı bulunduğunu duyurdu.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Utrecht Üniversitesi'nde İş Ekonomisi Profesörü Joop Schippers, iş piyasasındaki gerilimin ilerleyen yıllarda daha da artacağını vurgulayarak, siyasete çözüm çağrısı yaptı. Hollandalı ekonomist, krizi 'çok başlı canavara' benzeterek yaşlanan nüfusla birlikte, ürün ve hizmetlere olan talebin arttığını savundu.

Yarı zamanlı çalışanların daha fazla çalışması için teşvik edilmesi gerektiğini belirten ekonomist, çalışma koşullarının iyileştirilmesi gerektiğini de sözlerine ekledi. İstatistiklere göre, Hollanda’da 4,7 milyon kişi yarı zamanlı çalışıyor. 

Geri Dön 10 Ekim 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN