Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
24 Eylül 2022 Cumartesi

İptal edilen uçuşlar günlük milyonlarca avroya mal olabilir

Hollanda’da Schiphol Havalimanı, önümüzdeki günler için iptal edilen uçuşlarda yolcu başına 350 avro ödemeyi düşünüyor. Bu geçici çözüm, günde 3 milyon avrodan fazlasına mal olabilir.

Schiphol Havalimanı, personel eksiği nedeniyle yaşanan kaos sonrası yolcu sayısını azaltmak istiyor. Bunun için önümüzdeki günlerde iptal edilen uçuşlarda yolcu başına 350 avro ödemeyi planlıyorlar. Ancak bu havalimanına günde 3 milyon avrodan daha yüksek bir meblağa mal olabilir.

Havalimanı, ekim sonuna kadar yolcu sayısını yüzde 18 azaltmayı hedefliyor. Bu da günde yaklaşık 9 bin yolcunun daha az olması demek. Planın detayları önümüzdeki hafta belli olacak. Ancak Hollanda basınına yansıyan bilgilere göre uçuşunu iptal eden yolculara 350 avro ödeme gündemde. Schiphol sözcüsü, kısa vadede yolcu sayısı sınırlaması getirmenin zor olduğunu ancak birtakım bonuslarla havayolu şirketlerini ikna etmenin mümkün olduğunu söyledi.

Geri Dön 24 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN