Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
19 Temmuz 2023 Çarşamba

‘İntihar tozu’ tedarikçisine 3,5 yıl hapis cezası

Hollanda’da yaşamını sonlandırmak isteyen kişilere ‘intihar tozu’ tedarik ederek en az 10 kişinin ölümünde rol oynadığı iddia edilen Alex S., 18 ayı ertelemeli 3,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı. 

Mahkeme, şüpheliyi ‘intihara yardım etmekten’ suçlu buldu. Şüphelinin, en az 1.600 kişiye ‘intihar tozu’ gönderdiği ve bu ilacın ticaretinden en az 10 bin avro gelir elde ettiği düşünülüyor. İntihar tozu satın alanlardan en az 10 kişininse hayatına son verdiği biliniyor. 

Alex S., ‘insanların insani bir şekilde ölmesine yardım etmek istediğini’ söyleyerek kendini savundu, ölmek isteyen insanların hayatını sonlandırmanın çok daha kötü başka yollarını bulabileceğini belirtti. 

Geri Dön 19 Temmuz 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN