Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
30 Mart 2023 Perşembe

İngiliz erkeklere ‘Amsterdam’a gelmeyin’ çağrısı

Hollanda’nın başkenti Amsterdam, özellikle İngiliz genç erkekleri hedefleyen yeni kampanyasında, içki, uyuşturucu ve eğlence için Amsterdam’a gelmek isteyen turistlere ‘uzak durun’ çağrısında bulundu. 

Turist akınından bıkan Amsterdam Belediyesi, internette ‘Amsterdam bekarlığa veda partisi’, ‘Amsterdam ucuz oteller’ gibi aramalar yapan turistlerin karşısına çıkacak iki video hazırladı. İlk videoda, sadece eğlenmek ve ‘dağıtmak’ için Amsterdam’a gelmek isteyen gençlerin ülkelerine sabıka kaydıyla dönebileceği uyarısı yapılıyor, ikinci videoda ise uyuşturucuların kalıcı sağlık sorunlarına yol açabileceğine dikkat çekiliyor. 

Önlemler de alınıyor

Amsterdam, esrar ve benzeri uyuşturucular için şehre gelen turistleri caydırmak için başka önlemler de almaya hazırlanıyor. Bu hafta sonundan itibaren, genelevler gece 3’te, barlar gece 2’de kapanacak. Mayıs ayından itibarense şehir merkezindeki kamusal alanlarda esrar içmek yasaklanacak.

Geri Dön 30 Mart 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN