Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Aralık 2022 Çarşamba

İlk Türk kökenli kadın belediye başkanı: Huri Şahin

Hollanda’da ilk kez bir Türk kökenli kadın belediye başkanı seçildi. Huri Şahin Rijswijk bölgesinde belediye başkanı oldu.

İlk Türk kökenli kadın belediye başkanı: Huri Şahin

Hollanda’nın Lahey kenti yakınlarındaki Rijswijk bölgesinde belediye başkanlığı görevine başlayan Huri Şahin, ülkenin ilk Türk kökenli kadın belediye başkanı oldu. 

Adanalı göçmen bir ailenin çocuğu olan Şahin, pazartesi akşamı düzenlenen törende yemin ederek göreve başladı. Şahin, dar gelirli ve göçmen oranının yüksek olduğu Rijswijk’te, ‘diyalog ve saygı temelinde, halkla iç içe bir yönetim anlayışı sergileyeceğini’ taahhüt etti. 

Geri Dön 14 Aralık 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN