Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Haziran 2023 Cumartesi

Hollandalılara para mutluluk getirmedi

Rabobank tarafından yapılan araştırmaya göre, Hollanda ekonomisi 2019’dan bu yana büyüdü, kişi başına düşen gelir arttı, ancak Hollandalılar daha mutlu ve sağlıklı hale gelmedi. 

Rabobank ve Utrecht Üniversitesi'nden ekonomistler, Hollanda nüfusunun refahını çeşitli açılardan analiz etti. Araştırmaya göre, geçtiğimiz dört yıl için kişi başına düşen milli gelirin yanı sıra iş güvencesi ve gelir seviyesinin de arttı. 

Ancak, mutluluk, sağlık, barınma, güvenlik gibi kriterlere bakarak kişinin kendi hayatından memnuniyetini tanımlayan ‘öznel refah’, 2019’dan bu yana düşüyor. Uzmanlar, bu düşüşte konut krizi ve korona salgınının önemli rol oynadığı görüşünde. 

Geri Dön 17 Haziran 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN