Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Mart 2023 Çarşamba

Hollandalılar ülkelerinin geleceğinden umutsuz

Rabobank tarafından yapılan ankete göre, Hollanda halkının yüzde 85’inden fazlası, ülkenin yanlış yönde ilerlediğini düşünüyor. 

Geleceğe dair umutsuzluk ve endişe, eğitim/gelir seviyesi düşük olanlar ve sağlık sorunu yaşayanlar arasında daha yaygın. Ayrıca, büyük şehirlerde yaşayanların, güvenlik, çevre, ve sosyal dezavantajlara rağmen, kırsal bölgelerde yaşayanlara göre geleceğe dair daha iyimser olduğu gözlemlendi.

Rabobank, anket sonuçlarından yola çıkarak hazırladığı raporda, refah seviyesinin geleceğe bakış açısında büyük rol oynadığını belirtti, hükümetin refah politikasını dezavantajlı gruplara odaklaması gerektiği önerisinde bulundu. 

Geri Dön 15 Mart 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN