Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Ağustos 2023 Perşembe

Hollandalılar, masraflar nedeniyle sağlık tedavilerini erteliyor

Hollanda’da sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyan her beş kişiden biri, yüksek masraflar nedeniyle tedavisini ertelemek zorunda kalıyor. 

Hollanda Hasta Federasyonu’nun 10 bini aşkın üyesi arasında yapılan ankete katılanların yüzde 21’i, ekonomik zorluklar nedeniyle genel sağlık tedavilerini ertelediğini söyledi. Ağız ve diş sağlığıyla ilgili tedavileri erteleyenlerin oranı ise yüzde 45 oldu. 

Tedavinin gecikmesi, etkilenen kişilerin yüzde 62’si için daha fazla semptoma, ekstra stres ve endişeye neden oldu. 

Hasta Federasyonu, hükümeti, sağlık hizmetlerini daha karşılanabilir hale getirmeye ve diş bakımını temel sağlık sigortası paketine dahil etmeye çağırdı.

Geri Dön 10 Ağustos 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN