Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
16 Mart 2023 Perşembe

Hollandalılar Bölge Meclisleri ve Genel Sular İdaresi seçimleri için sandığa gitti

Hollanda’da Bölge Meclisleri ve Genel Sular İdaresi Seçimleri dün yapıldı. Sular İdaresi seçimlerinde, Hollanda vatandaşı olmayıp yasal olarak Hollanda’da ikamet edenler de oy kullanabildi. 

Bölge Meclisleri, belediyelerin büyüyüp büyüyemeyeceğine, sanayi ve tarım alanlarının, yolların, demir yollarının nerelere yerleştirileceğine karar verme yetkisine sahip. Sular İdaresi ise, ülkeyi kuraklık ve sele karşı korumak, atık su arıtımını yapmak, ve nehir, akarsu ve göllerdeki suların bitkiler, hayvanlar ve insanlar için güvenli olup olmadığını kontrol etmekle yükümlü. 

Hollanda İstatistik Kurumu’nun verilerine göre, seçimlerde oy kullanma hakkına sahip 13 milyondan fazla kayıtlı seçmen vardı. 

Geri Dön 16 Mart 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN