Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Haziran 2024 Cuma

Hollandalılar: AB'yle de olmuyor AB'siz de

Hollanda'da yapılan bir araştırma, halkın genel olarak Avrupa Birliği'nden (AB) memnun olmadığını, ancak AB'den çıkış (Nexit) fikrine sıcak bakmadığını ortaya koydu.

Clingendeal Araştırma Enstitüsü tarafından yapılan ankete göre, Hollandalıların sadece yüzde 15'i Nexit'i destekliyor. Katılımcıların yarısından fazlası, AB'nin orta sınıf yerine küresel şirketler, süper zenginler ve siyasetçilere fayda sağladığını düşünüyor. Özellikle işçi sınıfı, tarım sektörü ve KOBİ'lerin yeterince desteklenmediği belirtiliyor.

Ankete katılanların yüzde 87'si, hatalı politikalar nedeniyle Avrupa'nın Çin pazarı haline geldiğini ve Rus doğal gazına bağımlı olduğunu ifade etti. Ayrıca, yüzde 60'ı sürdürülebilir bir ekonomi çağrısında bulundu.

Hollandalıların göç konusundaki tutumları da sertleşmiş durumda. 2020'de her yıl 500 sığınmacının kabul edilmesini savunanların oranı yüzde 30 iken, bu oran 2024'te yüzde 18'e düştü.

Geri Dön 07 Haziran 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN