Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Haziran 2024 Çarşamba

Hollandalı vekil çiftçileri şiddete teşvik etmekten suçlu bulundu

Hollandalı milletvekili Gideon van Meijeren, çiftçileri kamu yetkililerine karşı şiddet eylemlerine teşvik etmekten suçlu bulundu.

Mahkeme, Van Meijeren’in sosyal medyada yaptığı açıklamaların toplumu şiddete yönelttiğine karar verdi. İki ayrı suçlamadan hüküm giyen milletvekiline 200 saat zorunlu kamu hizmeti cezası verildi.

Kasım 2022’de YouTube'da yayınlanan bir röportajda Van Meijeren, "Tiranlıkla yönetilen bir ülkede yaşıyoruz" ifadelerini kullanmış ve hükûmetin çiftçilerin topraklarına el koyabileceğini iddia etmişti. Bu açıklamaların ardından çiftçiler, dönemin Tarım Bakanı Christianne van der Wal'ın evinin önünde toplanarak tehditlerde bulunmuş ve polisle çatışmışlardı.

Geri Dön 12 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN