Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
30 Mayıs 2023 Salı

Hollandalı Türklerin seçim kutlamalarında 1 kişi yaralandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yüzde 68,7 oy aldığı Hollanda’da Türk vatandaşları kutlama için sokağa çıktı, kutlamalar sırasında bir kişi ciddi şekilde yaralandı. 

Hollanda’da Türk kökenli göçmenlerin yoğun olduğu şehirlerde, Erdoğan taraftarları, seçim zaferini kutlamak için araçlarıyla sokağa çıkarak konvoylar oluşturdu. Lahey şehrinde yapılan kutlamalarda, bir kişi kendine havai fişek isabet etmesi sonucu yaralandı. Yaralının hastaneye kaldırılmasının ardından polis müdahale ederek kalabalığı dağıttı. 

Rotterdam kentinde ise polis, korna çalarak tur atan Erdoğan taraftarlarını durdurdu. Yaşanabilir Rotterdam Partisi, seçim kutlamalarını "Başarısız entegrasyonun bir örneği" diyerek eleştirdi. 

Geri Dön 30 Mayıs 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN