Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
08 Şubat 2023 Çarşamba

Hollandalı kurtarma ekipleri deprem bölgesinde: İngilizce ve Flemenkçe bilenler aranıyor

Hollandalı arama kurtarma ekipleri Türkiye'de deprem bölgesine ulaştı. Bölgede, yardımcı olabilmesi adına İngilizce ve Flemenkçe bilen insanlar aranıyor.

Hollandalı arama kurtarma birimi USAR’dan Türkiye’ye gelen, 65 kişi ve 8 kişiden oluşan ekip, 6 Şubat Pazartesi gecesi Adana’ya ulaştı ve arama kurtarma çalışmalarını sürdürüyor. 

Hollanda’nın gönderdiği bir diğer ekip, 7 Şubat Salı akşamı Hatay çevresine kamplarını kurdu ve çalışmalara başladı. 

Hollanda Dışişleri Bakanı Woepke Hoekstra, ‘Türkiye ve Suriye’de yaşananlar eşi benzeri görülmemiş bir felaket. Eğer daha fazla yardıma ihtiyaç varsa elimizden geleni yapmaya hazırız’ açıklamasında bulundu. 

Hollandalı Türkler de depremzedelere yardım malzemesi toplamak için seferber oldu. Hollanda Kızılhaçı’na depremden etkilenenlere yardım için yapılan bağışlar 2 milyon avroyu aştı. 

İngilizce ve Flemenkçe bilenler aranıyor

Türkiye’nin eski milli futbolcusu Gökhan Zan da Hatay’dan çağrı yaptı. Zan, bölgeye gelen Hollandalı ekibe yardımcı olması için Flemenkçe ve İngilizce bilen kişilerin arandığını duyurdu.

Geri Dön 08 Şubat 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN