Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
30 Mart 2024 Cumartesi

Hollanda'dan 'Fransa’ya seyahat' uyarısı: Terör riski yüksek

Hollanda Dışişleri Bakanlığı, Paskalya tatilinde Fransa'ya seyahat edecek vatandaşlarını, ülkede terör riskinin yüksek olduğuna dair uyardı.

Hollanda Dışişleri Bakanlığı, yeni bir terör uyarısı yayımladı. Buna göre, Paskalya tatilinde Fransa’ya seyahat edecek olanlara, terör riskinin yüksek olduğu bildirildi, turistik ve kalabalık yerlerden uzak durmaları tavsiye edildi. Özellikle açık alanlarda düzenlenen etkinliklerde dikkatli olunması gerektiği vurgulandı. 

Fransa’da terör riski, geçtiğimiz hafta Moskova’da 137 kişinin hayatını kaybettiği saldırının ardından en yüksek seviyeye çıkarılmıştı. Fransa’nın başkenti Paris, 26 Temmuz-11 Ağustos tarihleri arasında 2024 Olimpiyat Oyunlarına ev sahipliği yapmaya hazırlanırken, terör riski endişeleri de artıyor.

Geri Dön 30 Mart 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN