Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
19 Mart 2023 Pazar

Hollanda'da bu hafta neler yaşandı?

Hollanda'da bu hafta gündemde çiftçi protestoları ve çiftçi partisinin seçim zaferi vardı. İşte bu hafta yaşananlar...

Hollanda'da bu hafta neler yaşandı?

Hollanda'nın Lahey kentinde A12'nin son kısmını kapatan çevrecilere, polis 5 saatin sonunda müdahale etti. Tazyikli su sıkıldı. Yüzlerce kişi gözaltına alındı.

binlerce çiftçi Lahey’de hükûmetin azot salınımını azaltma kararını protesto etmek için toplandı. Toplantıda aşırı sağcı politikacılar da konuşma yaptı.

Çiftçiler tarafından kurulan BBB Partisi (BoerBurgerBeweging / Çiftçi Yurttaş Hareketi), çarşamba günü yapılan bölgesel seçimlerden büyük bir zaferle çıktı. Çiftçilerin partisinin, senatodaki 75 koltuktan 15’ini alması bekleniyor. çiftçi hareketi BBB, ilk defa katıldığı bölgesel seçimlerde tüm illerde en çok oy alan parti oldu. Başbakan Rutte, seçim sonuçlarını, ‘seçmenlerden net bir sinyal’ olarak değerlendirdi. 

64 hastanede sağlık çalışanları, adil bir toplu sözleşme talebiyle bugün greve gitti. Grevden etkilenen hastanelerde sadece acil bakım hizmeti verildi. 

Mahkeme, sosyal medya platformu Facebook’un yaklaşık 10 yıllık bir süre boyunca kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Hollanda yasalarını ihlal ettiğine hükmetti. 

Geri Dön 19 Mart 2023 Pazar Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN